Подання
Вимоги до подання
Під час подання рукопису до журналу автори повинні підтвердити його відповідність всім встановленим вимогам, вказаним нижче. В разі виявлення невідповідності поданої роботи пунктам цих вимог редакція повертатиме авторам матеріали на доопрацювання.-
Мова матеріалів: українська, російська та англійська.
-
Технічні вимоги:
Текст у форматі doc.
Основний текст – шрифт Times New Roman 14 пт., інтервал 1,5.
Текст анотацій обсягом 1-2 сторінки, ключових слів до 12 позицій, списку використаних джерел і літератури та відомостей про автора (авторів) – 12 кегль, міжрядковий інтервал – 1.
Абзацний відступ – 1,25 см.; вирівнювання – по ширині.
Розміри полів: ліве – 30 мм, праве – 10 мм, верхнє – 20 мм, нижнє – 20 мм.
Обсяг – від 1600 до 24000 знаків формату А4.
Лапки – форма “ ”.
Посилання робити у тексті в квадратних дужках (наприклад, [1, с.15; 4, арк.18], де перше число – номер у списку джерел і літератури, число після коми – номер сторінки чи аркуша (діапазон сторінок і аркушів – через дефіс), декілька джерел виділяти крапкою з комою).
Граничні розміри таблиць та малюнків у тексті (104х170) мм2, назву таблиці розміщувати над таблицею. Мінімальний розмір шрифту таблиць – 8 пт. Малюнки виконуються по можливості векторною графікою. Сканування малюнків виконується з роздільною здатністю 300 dpi і зберігається у форматі TIF (IBM PC). Підпис розміщувати під малюнком із позначенням «Рис.». Файл зберігати у форматі RTF. Ім’я файлу подавати транслітерацією, як прізвище автора (авторів). – наприклад, Petrenko (Ivanenko).
-
Матеріали розташовуються у такій послідовності:
Шифр УДК в першому рядку зліва, наступний абзац справа – ініціали та прізвище автора (авторів); далі – великими літерами по середині назва статті. Через інтервал – текст анотації українською (1–2 сторінка) та ключові слова (до 12 слів).
Далі після абзацу розміщується текст статті, повідомлення, рецензії, огляду
Наприкінці статті по центру – Список використаних джерел і літератури.
Список використаних джерел подається за вимогами Правил оформлення посилань на архівні документи у при книжкових, прикінцевих, пристатейних списках джерел у монографії, навчальному посібнику, статті тощо (Бюлетень ВАК України, 2011. – № 11. – С. 16-19).
Анотації російською (1–2 сторінки) і англійською (1–2 сторінки) мовами та ключові слова (до 12 слів) розміщуються після списку використаних джерел і літератури.
-
Для аспірантів і здобувачів обов’язковим є відгук керівника або доктора історичних наук. Для розміщення на веб-сторінці видання та поширення в мережі Інтернет слід подати текст статті обсягом 6–8 сторінок англійською мовою.
-
Автор статті несе відповідальність за правильність поданого матеріалу, за точне цитування джерел і літератури та посилання на них, що він стверджує своїм підписом на звороті останньої сторінки, вказавши: вичитано, відредаговано, дата, підпис. Окрім цього вказуються дані про автора: науковий ступінь, вчене звання, місце роботи.
-
Редакційна колегія залишає за собою право організацію рецензування, редагування і відхилення матеріалу, виконаного і оформленого з порушенням зазначених вимог.
В разі рекомендації статті для включення до збірника автору надсилається відповідне повідомлення, який має сплатити за публікацію із розрахунку 20 гривень за 1 сторінку повного чи неповного тексту.
Статті надсилати до 30 вересня 2015 року на адресу редколегії в одному примірнику з підписами авторів.
Кафедра історії України, вул. Татарська, 14, каб 14, м. Кам’янець-Подільський, Хмельницька обл., 32300 та в електронному варіанті (формат RTF) на дискеті 3,5, СD за електронною адресою: kaf_ukr_history@kpnu.edu.ua. Контактні особи: відповідальний редактор Філінюк Анатолій Григорович, відповідальний секретар Олійник Сергій Васильович (03849) 25057; 06772649876
-
Зразок оформлення матеріалів:
УДК 94(477. 8) “19“:323.3-058.237
С. В. Іваненко
Д. ДОРОШЕНКО ПРО ГАЛИЦЬКУ ІНТЕЛІГЕНЦІЮ В УМОВАХ ЗОВНІШНЬОЇ ПОЛІТИКИ РОСІЙСЬКОГО ЦАРИЗМУ ПЕРІОДУ ПЕРШОЇ СВІТОВОЇ ВІЙНИ
У статті проаналізовано публікації Д. Дорошенка щодо однієї зі сторінок вітчизняної історії, присвяченої галицькій інтелігенції в умовах зовнішньої політики російського царизму періоду Першої світової війни……
Ключові слова: Галичина, галицька інтелігенція, Д. Дорошенко, зовнішня політика російського царизму, російська влада, російська окупаційна адміністрація.
Після цього текст статті, повідомлення, рецензії тощо
Список використаних джерел і літератури
- Бахтурина А. Политика Российской Империи в Восточной Галиции в годы Первой мировой войны / А. Бахтурина; В. В. Шелохаев (предисл.); Ассоциация исследователей российского общества ХХ века. – М. : АИРО – ХХ, 2000. – 239 с.
- В Галичині // Вісник Союзу Визволення України. – 1915. – Ч. 7-8. – С. 20.
- Дорошенко Д. Мої спомини про недавнє минуле (1914–1920 роки): Науково-популярне видання / Д. Дорошенко. – К. : Темпора, 2007. – 632 с.
- Місюра І. В. Політика російського окупаційного режиму на західноукраїнських землях у 1914–1915 рр. / І. В. Місюра // Галичина: науковий і культурно-просвітній краєзнавчий часопис. – Івано-Франківськ, 2001. – № 7. – С. 149-153.
Далі анотації і ключові слова російською та англійською мовами.